Aktualności Budujemy przyszłośćTworzymy historię

Potwierdzenie zgodności funkcjonowania ZSZ

W dniach 8-10 października 2012 r. w Zarządzie Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. odbył się I Audit Nadzoru Zintegrowanego Systemu Zarządzania sprawdzający zgodność funkcjonowania  w Spółce Systemu  Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 i Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2004. Audit przeprowadzony został przez niezależną jednostkę certyfikującą TÜV NORD Sp. z o.o.

Przeprowadzenie auditu nadzoru było wymaganiem przedłużenia certyfikatu Zintegrowanego Systemu Zarządzania, który Spółka jako pierwszy i do tej pory jedyny port w Polsce uzyskała w październiku 2011 roku.

Uzyskany pozytywny wynik auditu potwierdza, że Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. spełniając wymagania normy, gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług, dbałość o klienta i środowisko naturalne oraz zobowiązuje się do ciągłego doskonalenia  ZSZ.  Zapewnienie maksymalnej satysfakcji Naszym Klientom stanowi główny motyw działania Spółki. 

Poprzez nieustanne podnoszenie jakości świadczonych usług, dbałość o środowisko naturalne oraz realizowanie obszernego programu inwestycyjnego, Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. zamierza umacniać swoją pozycję na rynku oraz dążyć do realizacji wizji wiodącego portu na południowym Bałtyku.